Видалення зубів

Збереження та відновлення зубів – головна мета лікарів нашої клініки «Дент-ін». Але є покази, які не дають шансів на позитивний результат.

Покази до видалення:

Глибоке ураження карієсом нижче рівня кістки

Інфекційне запалення ясенних тканин і кістки біля зуба з третім ступенем рухомості

Недостатньо місця в щелепі для зуба мудрості чи він утворює блок

Хронічний періодонтит з утворенням кисти

Тріщина кореня в результаті травми

При ортодонтичному лікуванні по показам


Як проходить видалення:
Клінічну картину по методу видалення зубів попередньо вивчає лікар стоматолог-хірург. Рентгенологічне обстеження, ретельний огляд в порожнині рота, дає можливість обрати метод видалення зуба. Цю процедуру можливо проводити максимально комфортно під місцевою анестезією та медикаментозним сном ( седація). Ретельна підготовка, видалення зуба з мінімальною травмою кісткової та слизової тканини, дає відмінні результати по регенерації та швидкому загоєнню. 

Рекомендації після видалення: 

В даній рекомендації мі спробуємо відповісти на деякі Ваші питання і дати поради, які необхідні в післяопераційний період.

Після втручання Ви можете відчувати дискомфорт, незначний біль, набряк, виділення крові в ділянці втручання декілька днів і невелике обмеження рухів нижньою щелепою. Також може бути слабке зменшення чутливості губи, щоки,язика. Це пов’язано з розташуванням видаленого зуба біля нижньо-щелепового нерва.

Не хвилюйтеся! Ці прояви є нормальними після операції і можуть тривати протягом 2-6 днів, поступово зменшуючись. Буває, що вони продовжуються до 2 тижнів. Якщо Ви відчуваєте, що біль і набряк посилюються, важко відкривати рот, обов’язково зверніться до лікаря, який Вас оперував, на огляд.

Для профілактики ускладнень просимо Вас виконувати усі рекомендації лікаря, які наведені нижче: 

1. Для зменшення набряку протягом першої доби після втручання необхідно ззовні прикладати холод на зону втручання ( по 10-15 хвилин через кожну годину)

2. Для зупинки незначної кровотечі, яка може виникнути після операції, на прооперовану ділянку на 5-10 хвилин покладіть тампон, змочений соляним розчином ( на 1 стакан кипяченої води 1 чайна ложка солі) після його віджимання.

3. Не вживати їжу протягом 2- х годин з моменту втручання. Не полокати порожнину рота першу добу видалення.

4. Слід пам’ятати, що набряк – це звичайна реакція організму на хірургічне втручання. Він може збільшуватись протягом перших 2-3 днів.

5. Для профілактики ускладнень в день втручання неможна вживати горячу їжу, а протягом перших 6 днів необхідно вживати тільки рідку їжу (супи,бульони, рідкі каші, фруктові соки та ін.). Протягом наступних 3-6 днів бажано вживати рідку та напіврідку їжу (пюре,кашу,яйця,рибу та ін..). Крім того, необхідно уникати паління та вживання алкоголю, бажано декілька днів не жувати на сторону, в ділянці якої було втручання.

6. Ретельна гігієна ротової порожнини – чистити зуби після кожного прийому їжі, крім зони втручання.

По можливості уникати фізичні навантаження ( заняття спортом), прийому горячої ванни, сауни перші 3 доби.

Переваги стоматологічного центру «Дент-ін» 

Видалення зубів в нашій клініці проводять хірурги- стоматологи попередньо вивчивши клінічну ситуацію. Під час операції максимально зберігають кістку, а вилучення кожного елементу кореня виконують європейськими інструментами, лунку ушивають тонкими нитками. Це забезпечує безболісне лікування, практично без набряку.

Підготовка операційної перед хірургічним втручанням

 


ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалось лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи. А також їх асистенти!

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше!

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку у  випадку необхідності проконсультують по телефону!

Хочеш білосніжні зуби?

ІНШІ ПОСЛУГИ
 

Рентгенологія

Використовуємо сучасну цифрову техніку для отримання найбільш точних і безпечних знимків – TROPHY i MORITA. 


Відбілювання

Отримайте вашу білосніжну посмішку з американською системою відбілювання      зубів «Beyond Whitening Accelerator».

Ендодонтія

Лікування ускладнень карієсу – пульпіту, періодонтиту проведіть під контролем мікроскопу нашими найкращими спеціалістами!