Санітарно-гігієнічні умови

Про програму анти-СНІД

Велике значення в останні роки набула проблема внутрішньо-лікарняних госпітальних інфекцій. Ріст кількості лікувальних установ, нові види медичного інструментарію, обладнання, впровадження багатьох лікувальних та діагностичних, в тому числі інструментальних втручань, збільшення кількості хворих з вродженим та набутим ослабленим імунітетом та інші фактори посилюють загрозу розповсюдження цих інфекцій. Рівень внутрішньо лікарняних інфекцій у цілому світі складає 6-9 % від кількості госпіталізованих хворих.

При наданні стоматологічної допомоги мікроорганізми, котрі знаходяться в ротовій порожнині, слині, крові, прямо або через контаміновані ( тобто осідаючі краплі аерозолю, що залишаються на поверхні) предмети, інструменти та матеріали, можуть призвести до розвитку госпітальної інфекції. Домінуючими збудниками госпітальних інфекцій є стафілококи, кишкова паличка та ін..

Джерелом інфекціі можуть бути пацієнти, які страждають гострими чи хронічними формами гнійно-септичних захворювань, вірусними гепатитами В,С, «дельта»; безсимптомні носії патогенних мікроорганізмів серед пацієнтів і персоналу, ВІЛ- інфіковані.

В умовах стрімкого розповсюдження ВІЛ- інфекції серед населення кожний, хто звертається за медичною допомогою, повинен розглядатися як потенційний носій вірусу імунодефіциту людини.

Враховуючи вищевказані фактори в стоматологічному центрі «Дент-ін» особливу увагу звертають на суворе дотримання всіх норм санітарно-гігієнічного режиму, які задекларовані наказами, інструкціями та регламентами МОЗ України.

В нашому центрі введена так звана програма антиСНІД, котра передбачає максимальне використання одноразових матеріалів ( стерильні серветки, покриття, стакани,слино відсмоктувачі, халати, шапочки, маски, рукавиці, бахали та ін..), обробку дезінфектантами всіх поверхонь меблів, апаратури до та після прийому кожного пацієнта, проведення дезінфекції та стерилізації медичного інструментарію. Особливу увагу ми звертаємо на контроль проведеної обробки, використовуючи для цього спеціальні проби ( азопірамова, яка виявляє наявність на виробах залишків крові, пероксидаз рослинного походження, окислювачів, закисів та солей заліза, кислот) та хімічні тести ( оперативний контроль параметрів режимів робіт парових та повітряних стерилізаторів: температура, тиск, час стерилізаційної експозиції). Систематично проводиться бактеріологічний контроль якості обробки та стерилізації районною та міською санітарно-епідеміологічними станціями (СЕС). Перед стерилізацією всі інструменти пакуються в спеціальні пакети для стерилізації та подальшого зберігання стерильних медичних інструментів.

В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасні засоби для дезінфекції та стерилізації, які сертифіковані як в Україні, так і в Європі, і відповідають всім стандартам, які діють на території нашої країни ( в тому числі продукції фірм DURR, BODE) 


ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалось лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи. А також їх асистенти! 

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!  

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше!

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку у  випадку необхідності проконсультують по телефону!  

Хочеш білосніжні зуби?

ІНШІ ПОСЛУГИ
 

Відбілювання

Отримайте вашу білосніжну посмішку з американською системою відбілювання      зубів «Beyond Whitening Accelerator».


Дитяча стоматологія

Наші лікарі знаходять спільну мову навіть з найменшими пацієнтами – попереджуємо можливі захворювання завчасно.

Гігієна

Професійна чистка зубів необхідна для підтримки комплексного здоров’я ротової порожнини — подбайте про ваші зуби!