Ортопедія

Зубний протез являє собою складну біомеханічну конструкцію, яка повинна відновити втрачений зуб, максимально наближуючись до параметрів живого. Основним завданням, яке стоїть перед лікарями нашого стоматологічного центру, є підбір такої конструкції протезу, яка не тільки замінить відсутні зуби, але й дозволить надовго зберегти ті, які залишились.

Якість протезування обумовлено кваліфікацією лікаря, зубного техніка, оснащенням стоматологічного центру. Ортопедична стоматологія в стоматологічному центрі «Дент-ін» представлена на високому рівні і в повному обсязі. Методики та матеріали, які застосовуються в сучасному протезуванні, постійну вдосконалюються. Ми виготовляємо роботи будь-якої складності.

Видаливши зуб чи декілька зубів, багато пацієнтів відкладають протезування на невизначений термін, не задумуючись про наслідки. Чим більше часу пройшло після видалення зубів, тим складніше наступне протезування.

У випадку значних деформацій зубних рядів підготовка до протезування може включати в себе ортодонтичне лікування з попередніми хірургічними етапами.

Мікропротезування

Мікропротезування- це сучасний та перспективний метод відновлення зубів. Суть методу заключається у відтворенні відсутньої частини зуба з керамічного матеріалу, який відновлює колір, форму, прозорість, блиск, стійкість до стирання.

До мікропротезів відносять: «in-lay» (вкладка), «on-lay» (накладка), «veneer»- накладка на передню поверхню зуба.

Керамічні вкладки

В минулому естетика та функціонування конкурували між собою, і при виготовленні реставрацій  зубів доводилося жертвувати однією із складових.

Сьогодні можливо одночасне досягнення обох цілей, коли реставрація зуба виконується за допомогою керамічних вкладок.

При цьому немає необхідності препарувати здорові тканини зуба, як це іноді буває при протезуванні зуба коронкою. Лікар прибирає лише стару реставрацію і уражені карієсом тканини, знімає відбиток.

На період виготовлення постійної керамічної вкладки лікар встановлює тимчасову. Щоб вкладка була природнім продовженням зуба, при її виготовлені обов’язково підбирається колір і ступінь прозорості.

Керамічні вініри

Металокераміка використовується у випадку довготривалого тимчасового протезування під час встановлення імплантатів. Рідше - під час постійного протезування, коли ступінь руйнування  зуба велика настільки, що забезпечити міцність конструкції можливо лише за допомогою жорсткого литого каркасу. Метал та керамічна маса підбираються виходячи з конкретної ситуації. Особливо якісні  конструкції на основі сплаву благородних металів (золото і  платина, золото і палладій) та на  основі титану.

Безметалева кераміка дозволяє відмовитись від металевого каркасу, застосовуючи міцну прозору основу з особливої кераміки (Empress, циркон).

Коли зуб значно розрушений, і в ньому проліковані кореневі канали, необхідно відновити такий зуб коронкою. Раніше єдиним естетичним способом протезування були металокерамічні коронки. Їх основний недолік полягає у відображенні розсіяного світла, через що металокерамічні коронки виглядають яскравіше природних зубів.

Оптичні якості безметалевих цільнокерамічних матеріалів дозволяють досягти прозорості природніх зубів через відсутності металевого каркасу, що актуально при протезуванні коронками передніх зубів.

Знімне протезування

Розрізняють наступні види : бюгельний протез з кламерами та замками, протези на телескопічних коронках.

Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах – окрема галузь протезування, яка потребує спеціальних знань від лікаря. На імплантатах можуть виготовлятися одиночні коронки та мостоподібні конструкції. Крім того, вони можуть виконувати роль додаткової опори навіть при наявності  власних зубів чи утримувати знімні протези.

Перевага імплантації в тому, що немає необхідності обточувати під коронки здорові сусідні зуби.

ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалося лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи! 

А також їх асистенти. 

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!  

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше.
 

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку! У  випадку необхідності проконсультують телефоном.  

Хочеш білосніжні зуби ?

Інші послуги
 

Пародонтологія

Підвищуємо якість життя - лікуємо захворювання пародонту, використовуючи метод вектор-терапії, оснований на впливі ультразвуку. 


 Дитяча стоматологія

Наші лікарі знаходять спільну мову навіть з найменшими пацієнтами – попереджуємо можливі захворювання завчасно

Хірургія

Пропонуємо вам атипове видалення, імплантацію, аугментацію кістки провести безболісно під сном.