Ортодонтія

Слово «ортодонтія» походить від грецького orthos –прямий, dens, dentis – зуб і дослівно означає – рівні зуби.

Порушення прикусу чи викривлені зуби, по статистиці, мають більш як 80% людей, причому більш як 30% потребують втручання спеціаліста-ортодонта. Та кількість патологій прикусу з кожним роком зростає – це в першу чергу пов’язано з харчовими звичками людини. При вживанні м’якої їжі наш жувальний апарат не отримує необхідне навантаження, що призводить до недорозвитку щелепових кісток і скупченості  зубів. Бувають вроджені аномалії - виростає менша кількість зубів, що призводить до їх «розбіганню» по щелепі і утворенню щілин між зубами.

Всі ці порушення прикусу можуть стати серйозною психологічною проблемою, адже рівні зуби і гарна посмішка сьогодні - це одна з ознак успішності людини.

Але, навіть якщо з психологічними проблемами ви впоралися, то проблеми зі здоров’ям залишаються. Адже порушення прикусу провокують захворювання ясен, розвиток карієсу через неможливість правильної гігієни порожнини рота, можуть призвести до швидкого стирання зубів. Одним з найсерйозніших наслідків аномалій прикусу можуть стати порушення функцій скронево-нижньощелепового суглобу, клацання та болі під час руху щелепи.

Ортодонтичне лікування проводять за допомогою пристроїв, які корегують положення зубів.

Вони бувають двох типів: знімні та незнімні.

Знімні апарати являють собою пластмасову пластину для верхньої чи нижньої щелеп. Частіше за все знімні пластинки застосовують для виправлення прикусу у дітей.

Незнімні пристрої (брекети) встановлюються в ротовій порожнині на весь курс лікування. За допомогою брекет-систем корегується положення зубів до досягнення необхідного результату, їх конструктивні вузли приклеєні до зубів та не знімаються.

Основними етапами ортодонтичного лікування є:

  • Діагностичний — обстеження на сучасному обладнанні, зняття відбитків, визначення тактики, цілей та завдань лікування, підбір необхідної апаратури з урахуванням побажань пацієнта.

  • Підготовчий – санація ротової порожнини (лікування карієсу, зняття зубних відкладень), при необхідності проводиться хірургічне лікування – пластика вуздечки, видалення зубів.

  • Основний — встановлення ортодонтичних апартів, виконання призначень лікаря, регулювання та носіння брекетів до досягнення потрібних результатів

  • Ретенційний- закріплення результатів лікування спеціальною апаратурою

В нашому стоматологічному центрі проводиться:

  • Виправлення аномалій положення зубів та щелеп

  • Виправлення положення зубів знімними та незнімними апаратами

  • Виправлення положення окремих зубів

  • Встановлення брекет-систем: невидимі, металеві, кольорові, керамічні, сапфірові, лінгвальні(інкогніто) та ін.

ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалось лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи. А також їх асистенти! 

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!  

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше. 

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку! У  випадку необхідності проконсультують телефоном.  

Хочеш білосніжні зуби?

ПОСЛУГИ
 

Ортопедія

До ваших послуг – мікропротезування, встановлення керамічних вінірів, знімне протезування, протезування на імплантатах. 


Гігієна

Професійна чистка зубів необхідна для підтримки комплексного здоров’я ротової порожнини — подбайте про ваші зуби!

 Дитяча стоматологія

Наші лікарі знаходять спільну мову навіть з найменшими пацієнтами – попереджуємо можливі захворювання завчасно!