Видалення зубів

Сучасно. Професійно. Безболісно

В деяких випадках хірургічні стоматологічні маніпуляції здатні зберегти власний зуб чи створити умови для наступного повноцінного протезування, в тому числі і імплантації, а також для збереження інтактними сусідніх (раніше не лікованих) зубів. Саме з цією метою і проводяться оперативні втручання в центрі « Дент-ін». Завдяки чудовому технічному забезпеченню в хірургічному кабінеті, за показами, висококваліфіковані спеціалісти проводять зубозберігаючі операції (в т.ч. резекцію, премоляризацію та ін.), видаляють зуби будь-якої складності, невеликі доброякісні новоутворення кісткової та м’яких тканин, проводять клаптеві пародонтологічні операції та кістковопластичні операції для відновлення ширини та висоти альвеолярного паростка (в т.ч. і підняття дна верхньощелепової пазухи- синусліфтинг), використовуючи найсучасніші та сертифіковані матеріали, а також поглиблюють присінок ротової порожнини.

  1. Атипове видалення   

Перехід на більш м’яку їжу та інші фактори історично привели до того, що розміри щелеп зменшились, тому третім корінним зубам (так званим «зубам мудрості») часто недостатньо місця для прорізування та ефективного жування їжі. На жаль, незадовільна гігієна цієї ділянки, постійний тиск на другий корінний зуб, ортодонтичні проблеми призводять до появи хронічного запалення, яке може потребувати (при загостренні) невідкладної хірургічної допомоги аж до стаціонарного лікування. Однак, якщо своєчасно вирішити це питання на користь видалення — багатьох проблем вдається уникнути або вирішити їх з найменшими втратами часу, нервів та власного здоров’я.

2. Пародонтологія.

Понад 85% людей на земній кулі не з чуток знають про захворювання пародонту. Але не завжди консервативне лікування виявляється ефективним. В таких випадках ми використовуємо  різноманітні методики, що покращують гігієнічний стан, збільшують обсяг кісткової тканини, нормалізують функціонування тканин пародонту.

3. Аугментація (нарощення) альвеолярного паростку. 

Протягом першого року після видалення зубів відбувається активне розсмоктування тієї частини кістки, в якій вони знаходились. Цей процес може проходити непомітно, але швидко, особливо якщо використовувались знімні протези чи незнімні (мостоподібні) конструкції. Деякі пацієнти  стикаються з проблемою відсутності достатньої кількості кісткової тканини, що призводить до втрати висоти прикусу, появі патологічних кишень навколо опірних зубів, поганій фіксації протезів навіть після їх перебазування, до відсутності умов для імплантації. В нашій клініці використовуються сучасні методи  відновлення кісткової тканини за допомогою направленої кісткової та тканинної регенерації сертифікованими матеріалами відомих світових виробників.

4. Імплантація. 

На сьогоднішній день один з обов’язкових  моментів, який пропонують на ринку стоматологічної допомоги є наявність тканої послуги, як імплантація. Тільки вона дозволяє повноцінно відновити як жувальне навантаження, так і естетичну складову протезування. Імплантати  увійшли в наш побут поряд з відбілюванням та вінірами. Довготривала історія їх використання і статистичні дані свідчать про довготривале функціонування та безпеку протезів з опорами на імплантати. Однак, не всі системи можуть в повній мірі задовольнити побажання як пацієнта, так і лікаря - спеціаліста. Саме тому клініка «Дент-ін» володіє можливістю індивідуального підбору довжини та діаметра імплантата, завдяки наявності декількох відомих наборів («Straumann», «Nobel Biocare» ,  «MEGAGEN», « U-impl»), котрі відомі в світі і сертифіковані в Україні.  

5. Резекція верхівки з ретроградним пломбуванням 

Будь-яке ендодонтичне втручання направлене на припинення надходження мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності з каналу зуба в оточуючі тканини, а також на консервативне лікування кист та кистогранульом. Ускладних випадках, коли неможливо розпломбувати , раніше невдало лікований канал, у зв’язку із складною анатомією кореневої системи, на допомогу приходить хірургія. Операція цистектомії ( видалення кисти) з частиною зв’язаного з нею кореня і наступним пломбуванням кореня через операційну рану дозволяє надійно закрити отвір каналу і уникнути рецидиву

6. Синус-ліфтинг

Характерною особливістю верхньощелепової кістки  є  наявність в ній повітроносної пазухи, яка називається верхньощелеповою або гайморовою. При довготривалій відсутності зубів кісткової тканини в цій ділянці для фіксації незнімних зубних протезів недостатньо. Операція підняття слизової в ділянці дна цієї пазухи з метою збільшення об’єму кісткової тканини і отримала назву синус-ліфтингу.

ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалося лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи!

А також їх асистенти.

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше.

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку! У  випадку необхідності проконсультують телефоном.

Хочеш білосніжні зуби?

ІНШІ ПОСЛУГИ
 

Рентгенологія

Використовуємо сучасну цифрову техніку для отримання найбільш точних і безпечних знимків – TROPHY i MORITA. 


Відбілювання

Отримайте вашу білосніжну посмішку з американською системою відбілювання      зубів «Beyond Whitening Accelerator».

Ендодонтія

Лікування ускладнень карієсу – пульпіту, періодонтиту проведіть під контролем мікроскопу нашими найкращими спеціалістами!