.

Гігієна

Професійна гігієна на сьогоднішній день є важливим елементом комплексного лікування захворювань тканин пародонту, а також невід’ємною частиною терапії всіх стоматологічних захворювань.

Гігієна ротової порожнини- це професійна чистка зубів шляхом видалення зубного каменю, над- та під ясенних зубних відкладень, згладжування поверхні кореня, що перешкоджає в майбутньому утворенню зубного нальоту.

Особливу увагу заслуговує механізм утворення зубних відкладень

I.    Процес починається з відкладення органічних речовин на поверхні зуба. Утворюється наліт, до нього приєднуються бактерії та продукті їх життєдіяльності, в результаті чого відбувається формування твердої основи зубних відкладень.

II.   Утворення над’ясенного нальоту створює умови для формування під’ясенних відкладень, які підтримують запальний процес в тканинах, які оточують зуб.

III. З плином часу проходить кальцифікація зубного нальоту, який перетворюється в зубних камінь. Зубний камінь, в свою чергу, є «укриттям» для бактерій, захищаючи їх від механічного та хімічного впливу, що створює сприятливі умови для їх розмноження та росту.

Ці процеси призводять до такого захворювання як пародонти. В поетапному розвитку пародонтиту в тканинах, які оточують зуб, відбуваються запальні і деструктивні зміни кісткової тканини, що в кінцевому результаті ведуть до втрати зуба. Багатьма вченими в даний час доведено, що основною причиною захворювань пародонту є зубний наліт, що містить велику кількість мікроорганізмів.

Навіть при регулярному догляді за зубами достатньо важко забезпечити повноцінну читску міжзубних проміжків, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубних відкладень.

Професійну гігієну порожнини рота слід проводити 1 раз на 6 місяців. По деяким показам 1 раз на 3 місяці ( при наявності імплантатів, протезних конструкцій, підтримуюча терапія при пародонтиті, ортодонтичному лікуванні, незадовільній гігієні)

Професійна гігієна порожнини рота проходить в декілька етапів.

За допомогою звукового наконечника та спеціально адаптованих насадок видаляються тверді зубні відкладення, як над ясенні, так і під ясенні. До таких відкладень належить зубний камінь. Ця процедура не шкодить зубній емалі і проходить безболісно.

Потім з поверхні зубів видаляється темний наліт використовуючи наконечник Prophyflex KaVo.

Методика заключається в тому, що на поверхню зуба під тиском подається повітряно-водна суміш зі спеціальним порошком ( або на основі карбоната кальція, або на основі гліцина). У відмінності від традиційної соди ( бікарбоната натрія), яка має гострі кути частинок, частинки карбоната кальція мають сферичну форму тим самим не подряпують поверхню зуба, а очищують та полірують її.

За допомогою спеціальних насадок( щіточок, резинових головок) та різноманітних полірувальних паст зуби поліруються. Робиться це для того,щоб поверхня зуба була гладкою і до неї як можна довше не фіксувався новий наліт. В кінці процедури, по показам, насичуємо зуби фтором для укріплення емалі і зменшення чутливості зубів.

Особливе місце в нашому стоматологічному центрі займають уроки гігієни, на яких ми підбираємо індивідуальні засоби гігієни порожнини рота в домашніх умовах, вчимо правильній техніці чистки зубів.

ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалось лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи. А також їх асистенти!

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше!

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку у  випадку необхідності проконсультують по телефону!  

Хочеш білосніжні зуби?

ІНШІ ПОСЛУГИ
 

Відбілювання

Отримайте вашу білосніжну посмішку з американською системою відбілювання      зубів «Beyond Whitening Accelerator». 


Ендодонтія

Лікування ускладнень карієсу – пульпіту, періодонтиту проведіть під контролем мікроскопу нашими найкращими спеціалістами!

Рентгенологія

Використовуємо сучасну цифрову техніку для отримання найбільш точних і безпечних знимків – TROPHY i MORITA.