Дитяча стоматологія

Стоматологія сьогодні вийшла на принципово новий рівень, тому вирішує багато складних задач, дозволяє повернути людині здорову та красиву посмішку. Є окрема особлива категорія в цій науці – це дитяча стоматологія. ЇЇ головна мета - попередити всі можливі захворювання зубів. Найчастіше в дитячому віці зустрічається таке захворювання як карієс. Він роз’їдає зубну емаль навіть у найменших пацієнтів, тому потрібно починати боротьбу з ним якомога швидше. Деяким батькам властиво нехтувати даною проблемою, адже вважають, що молочні зуби все одно випадуть. Але це абсолютно неправильний підхід, адже на місці хворого карієсом молочного зуба виростає точно такий самий хворий, але вже постійний зуб. Дитяча стоматологія якраз і направлена на те, щоб не допустити розвиток захворювання постійних зубів, але для цього необхідно регулярно відвідувати кабінет стоматолога.

Дитяча стоматологія – це те місце, де працюють тільки найкращі дитячі спеціалісти, які мають багатий досвід роботи, найкраще обладнання і сучасні медикаменти. Цей лікар починає роботу з самого елементарного – розповідає про гігієну ротової порожнини, навчить правильно користуватися зубною щіткою, підбирати її, а також порадить відповідні зубні пасти. Лікар розповість малечі про те, чому потрібно доглядати за своїми зубами і що може бути, якщо цього не робити. Батьки в свою чергу повинні регулярно приводити дитину на огляди в клініку, щоб лікар міг своєчасно виявити проблему і почати її усунення.

ВІДГУКИ

Ольга

Дуже сподобалось лікування і підхід Возної Світлани Віталіївни, Полянської Юлії Юріївни. Приголомшливі профі своєї справи. А також їх асистенти! 

Марія

Лікарі легко знаходять спільну мову навіть з маленькими дітками – тепер дитина не плаче за 3 дні до відвідування клініки, а з радістю біжить!  

Ірина

Висококласні, досвідчені спеціалісти, приділяють увагу найменшим нюансам і ретельно вивчають вашу історію хвороби, якщо пацієнт приходить вперше! 

Анастасія

Щиро піклуються про здоров’я своїх пацієнтів і завжди на зв’язку у  випадку необхідності проконсультують по телефону!  

Хочеш білосніжні зуби?

ІНШІ ПОСЛУГИ
 

Рентгенологія

Використовуємо сучасну цифрову техніку для отримання найбільш точних і безпечних знимків – TROPHY i MORITA.


Ортодонтія

Встановлюємо невидимі, металеві, керамічні, лінгвальні брекети, використовуючи Американську систему Damon 3-System.

Хірургія

Пропонуємо вам атипове видалення, імплантацію, аугментацію кістки провести безболісно під сном